• Domofon - informacja do Rodziców

SZANOWNI RODZICE !!!

W celu usprawnienia przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola, założyliśmy domofon na zewnątrz przedszkola. Prosimy, by Rodzic przywoływał dziecko poprzez domofon. Dziękujemy za współpracę.

• FOTORELACJA I TYGODNIA

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii FOTORELACJA I TYGODNIA.

W pierwszym tygodniu Pracusie poznawały się oraz salę przedszkolną. Utrwalały obraz i nazwę swojego znaczka, dużo czasu spędziły na świeżym powietrzu oraz zabawie. Wdrażały się życie przedszkolne ucząc zasad zachowania i współzycia grupowego. Na szczęście okres adaptacyjny przebiegł szybko i dzieci znalazły juz nowych kolegów i koleżanki. Jadłospis także przypadł dzieciom do gustu i aż miło było patrzeć jaka proszą o kolejne dokładki.

• 02.09.2020

Moduł Dla Rodziców został zmodyfikowany

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice, Kochani Przedszkolacy!!!

W tym wyjątkowym dniu, witamy Was serdecznie. Ten rok szkolny będzie wyjątkowy. Cieszymy się, że rozpoczynamy edukację w przedszkolu. Zachęcamy do współpracy. Wierzymy, że działając wspólnie, realizując zaplanowane zadania oraz przestrzegając wszelkich zasad związanych z bezpieczeństwem oraz ochroną zdrowia, doznamy zadowolenia - Rodzice z opieki przedszkolnej ii edukacji Waszych pociech, Dzieci ze wspólnej zabawy z rówieśnikami, Personel z wykonywanej pracy. Życzymy pomyślności, owocnej współpracy, zadowolenia a przede wszystkim zdrowia.

Dyrekcja Przedszkola

• 31.08.2020

Moduł Dla Rodziców został zmodyfikowany

• Ważna wiadomość do Rodziców

27.08.2020

Dzisiaj wychowawczynie grup wysłały do Państwa dokumenty do wypełnienia i podpisania. Prosimy o oddanie tych dokumentów do 1 września - ten termin dotyczy dzieci, które rozpoczną edukację we wtorek.

Informacja do Rodziców, którzy obecnie są na wakacjach, przebywają na kwarantannie lub ich dzieci są chore - Wy oddajecie dokumenty dzień przed pójściem dziecka do przedszkola. Prosimy poinformować wychowawczynię, kiedy dziecko rozpocznie edukację.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy zdrowia i do szybkiego zobaczenia w przedszkolu.

Serdecznie pozdrawiam

• Zwrot dyskietek - informacja

27.08.2020

Dyrekcja Przedszkola przypomina Rodzicom, których dzieci zakończyły edukację w naszym przedszkolu o oddaniu dyskietek w sekretariacie przedszkola. (Dyskietki są własnością przedszkola).

• Informacja do Rodziców nowych Przedszkolaków

27.08.2020

Już od dzisiaj można podejść do przedszkola po dyskietki.

Zapraszamy od dziś do poniedziałku w godzinach od 8.00 do 14.00. Do przedszkola wchodzimy głównym wejściem

• Ważna informacja do Rodziców

26.08.2020

Szanowni Rodzice!!!

Prosimy sprawdzić pocztę. Jutro wychowawczynie wyślą do Was ważnego e-maila w związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021

• Pierwszoklasiści

23.08.2020

Kochani Absolwenci oraz Szanowni Rodzice

Tradycyjnie co roku 1 września uroczyście żegnaliście się z Przedszkolem a następnie Wychowawczynie odprowadzały Was do Szkoły Podstawowej. W tym roku musi być inaczej. Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 musimy tę tradycję przerwać. Nie będzie spotkania pożegnalnego w przedszkolu.

Personel Przedszkola życzy Wam powodzenia w edukacji szkolnej. Życzymy pozytywnych ocen, zadowolenia, radości z uczenia sie, wielu sukcesów. Rodzicom życzymy, by Wasze pociechy sprawiały Wam mnóstwo sytuacji do zadowolenia oraz dumy z Waszych dzieci.

Dyrekcja oraz Personel Przedszkola

• Nowy Rok Szkolny 2020/2021

21.08.2020

SZANOWNI RODZICE !!!

We wtorek 1 września 2020r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021.

W tym roku szkolnym nie planujemy zebrania ogólnego z rodzicami. Ze względu na ograniczenia związane z COVIDEM-19 oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich będziemy kontaktować się z Państwem poprzez inne formy kontaktu (np. e-mail, telefon, messenger, strona przedszkola).

Pod koniec przyszłego tygodnia nauczyciel wychowawca skontaktuje się z Państwem i przekaże wszelkie informacje związane z rozpoczęciem roku szkolnego.

Dyrektor Przedszkola

• Cała Polska Czyta Dzieciom - SM Tarsycja i SM Patrycja ze Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Cieszynie

• Cała Polska Czyta Dzieciom  -  Swatka Anna  (Anna Guzior - Rutyna) z mężem Andrzejem

• Cała Polska Czyta Dzieciom - Ks. Adrian Lejta